+48 513 599-165 lucynaluckos@gmail.com
Pon - Pt / 8:00-20:00, Sob - Nd / 8:00 - 20:00

O nas

Catering Śląsk

Katering Śląsk

Mam na imię Lucyna, od kilkunastu lat pracuję zawodowo w branży gastronomicznej. Zajmowałam się organizacją żywienia zbiorowego, kompleksową organizacją imprez również masowych. Posiadam uprawnienia HAACP oraz dyplom dietetyka żywieniowego. Gwarantuje profesjonalne doradztwo w każdym aspekcie przygotowania i zaplanowania przyjęcia. Zapraszam – Katering Śląsk.

Moi klienci mogą zająć się zaproszonymi gośćmi i celebrowaniem ważnych uroczystości, a my zajmiemy się organizacją przyjęcia, przygotowaniem i podanie poczęstunku.

Dzięki zdobytym kwalifikacjom oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej posiadam wszechstronne umiejętności w doborze menu oraz napojów i alkoholi stosownie do okoliczności. Moja firma (Katering Śląsk) zapewnia dekoracją stołów oraz podawanych potraw. Na Państwa życzenia dekoruję także salę lub wybrane miejsce imprezy.

Poza bogatym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, nasza firma gwarantuje także wysokiej jakości sprzęt na którym są przygotowywate i serwowane nasze posiłki. Przy organizacji imprez domowych nie muszą się Państwo martwić brakiem jednakowej zastawy, sztućców, szkalnek itp. Nasza firma umożliwia wyposażenie pięknie zdobionej wysokiej jakości zastawy stołowej, sprzętu gastronomicznego, termosów gastronomicznych, ekspressu do kawy itp. Wszystko co jest potrzebne aby przyjęcie w Państwa domu mogło cechowac się nowoczesnym i eleganckim stylem.

Oferujemy do dyspozycji:

  • obrusy plamoodporne
  • materiały dekoracyjne w różnych kolorach
  • zastawę kuchenną
  • zastawę kawową
  • sztućce
  • szklanki, kieliszki
  • warniki – 5 litrowy oraz 10 litrowy
  • podgrzewacz do utrzymania temperatury serwowanych posiłków
  • eleganckie patery na zimną płytę

Szybkie tempo życia oraz brak czasu sprawiają, że często rezygnujemy ze spotkań ze znajomymi porach organizacji ważnych uroczystości. Dzięki Projektowi Domówka i poradom Speca od Imprez będziesz mógł cieszyć się spotkaniem ze znajomymi i przyjaciółmi bez wysiłku i walki z czasem, My zajmiemy się organizacją.

Roladki z łososia faszerowane sosem tatarskim z borówkami

„Rozsmakuj się w specjałach Norwegii, najlepszy wędzony łosoś w połączeniu z wyśmienitym sosem tatarskim zadowoli każde podniebienie…”

Sałatka z makaronem ryżowym

„Niezapomniane połączenie kuchni orientalnej z owocami morza, dopełnione delikatnym sosem jogurtowym ze szczyptą czosnku…”

Pyszne dania

duzy wybór wyszukanych dań

Nie oferujemy gotowych zestawów. Zadzwoń i ustal ze mną co chciałbyś w menu. Możemy zaproponować różnego rodzaju dania główne, przystawki, przekąski ale także na zamówienie dowolne inne dania, które sobie zażyczysz.

Kontakt